Filtreeri postitusi

Minu arvates peavad sotsiaaldemokraadid järgmistel Riigikogu valimistel selgelt toetama astmelise tulumaksu kehtestamist

Lugesin sel nädalavahetusel uuesti läbi Sotsiaaldemokraatliku Erakonna programmi maksupoliitika peatüki 2019. aasta Riigikogu valimistel. Minu meelest võiks erakond järgmistel valimistel olla palju julgemalt vasakpoolne ning üks osa sellest uuest programmist peab olema ka astmeline tulumaks.

Loe lisaks

Rasmus Rask: teadmatust on võrreldes 2008. aasta kriisiga rohkem

Eestis ja Soomes tegutseva jäätisetootja La Muu asutaja ja tegevjuhi Rasmus Raski sõnul on praeguses kriisis teadmatust ja määramatust rohkem kui viimase majanduskriisi ajal 2008. aastal. Ettevõtte jaoks on eriolukord juba täna kaasa toonud vajaduse koondada töötajaid ning tekitanud olulisi tõrkeid tarneahelates. Raski hinnangul mõjutab alanud kriis kõiki sektoreid ning jätab majandusele kestva jälje. 
Loe lisaks

Riigikogu väliskomisjoni visiidist Araabia Ühendemiraatidesse ja Kuveiti

Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon oli sel nädalal visiidil laheriikidesse. Olen viisiidi järel veel enam veendunud, et tegemist on väga perspektiivse ja olulise piirkonnaga Eesti ettevõtete jaoks ning ka poliitilisel tasandil tuleb jätkuvalt pingutada, et meie ettevõtjaid saadaks seal edu. Mida edukamad on meie ettevõtted välisturgudel, seda tugevam on meie majanduskasv. Majandusedu omakorda on eelduseks meie inimeste elatustaseme kasvule, sissetulekute suurenemisele, aga ka paremate teenuste osutamisele – seda ka tervishoiu- ja sotsiaalvaldkonnas. 

Foto: Erik Peinar, Riigikogu

Loe lisaks

Arhiiv