Filtreeri postitusi

0,7%

Nagu oligi arvata, on seis päev enne valimisi väga tasavägine. Viimane valimiste eelne Emori uuring näitab, et 0,7% valijate otsusest sõltub see, kas need valimised on Jüri Ratase ja EKRE valitsuse võit või kaotus. Tule kindlasti valima. Toeta mind Euroopa Parlamendi valimistel. Just Sinu hääl on otsustav.  
raimond kaljulaid
Loe lisaks

Mis toimub pensionidega?

Riigikogu valimiste eel lubasid nii Keskerakond kui EKRE tõsta pensione. Peale valimisi on aga hakatud pensionite osas ajama ebamäärast juttu ning põhjendama, miks pensionitõusu siiski ei ole võimalik läbi viia. Samal ajal näiteks alkoholiaktsiisi langetamises lepiti juba kokku. Mis on selle valitsuse prioriteedid - eakate inimeste toimetulek või viina hind?


Loe lisaks

Kaua võib?

Kas me jäämegi lihtsalt ahhetama iga kord kui EKRE Eesti õigusriiki, meie inimeste vabadusi, ühiskonna turvatunnet ründab ja meie rahvusvahelist mainet, majandusedu ja julgeolekut hävitab või võtame selles osas midagi ette? Annan lähiajal Riigikogu menetlusse eelnõu, mis muudab vaenu õhutamise organiseerimise kriminaalkorras karistatavaks ning võimaldab selle teo eest vastutusele võtta nii eraisikuid kui ka juriidilisi isikuid. Kui vaenu õhutab erakond ning teeb seda korduvalt tuleb kaaluda selle erakonna riigipoolse rahalise toetuseta jätmist. 

Raimond Kaljulaid

Loe lisaks

Arhiiv