Kommenteeri

Vaata, millised olid Põhja-Tallinna valitsuse tööruumid vanas majas

Kari tänaval avatav Põhja-Tallinna uues kogukonnamajas saab kaasaegsed ruumid Kopli Huvikool. Maja ümber aga avatakse uued laste mänguväljakud ja rulapark. Vähem on tähelepanu saanud see, et samas majas hakkab tegutsema ka Põhja-Tallinna valitsus.


Enamik inimesi ei kujuta ette seda, kuivõrd kehvades tingimustes pidid Põhja-Tallinna valitsuse sotsiaalhoolekande osakonna töötajad seni tööd tegema. Ma arvan, et enamik inimesi ei kujuta ette, et sellised näevad välja Eesti kõige rikkama omavalitsuse töötajate ametiruumid.

Kusjuures sotsiaalhoolekande osakonna töötajad teevad linnaosas kõige keerulisemat tööd - aitavad neid, kes vajavad abi ja vastutavad lastekaitse eest. Palgad ei ole selles valdkonnas kõrged.

Mul on väga hea meel, et ka neil on nüüd uued kaasaegsed tööruumid, kuhu ka linnaosa klientidel on palju toredam tulla. Soovin kõigile Põhja-Tallinna valitsuse töötajatele edu uutes ametiruumides!

Kari tänava maja uued tööruumid on praktilised, kuid samas väga meeldivad ja kaasaegsed. Lähtusime ruumiplaani tehes sellest, et ametnikel oleks kõigil võrdselt head töötingimused. 


Vanad sotsiaalhoolekande osakonna ja lastekaitse ruumid olid väga halvas seisukorras. Hoone on sisuliselt amortiseerunud. Tõsi, see asub kohe EKA-st üle tee, nii et loogiline oleks, et linn annab selle kinnistu hoopis EKA käsutusse. 

 

Lisa kommentaar

Email again: