Kommenteeri

0,7%

Nagu oligi arvata, on seis päev enne valimisi väga tasavägine. Viimane valimiste eelne Emori uuring näitab, et 0,7% valijate otsusest sõltub see, kas need valimised on Jüri Ratase ja EKRE valitsuse võit või kaotus. Tule kindlasti valima. Toeta mind Euroopa Parlamendi valimistel. Just Sinu hääl on otsustav.  
raimond kaljulaid
Tuletan meelde, miks need valimised on üliolulised. 

Kõigest mõne üksiku nädalaga on Eesti tundmatuseni muutunud. Valitsuses on inimesed, kes ähvardavad ja solvavad teisi poliitikuid ja ajakirjanikke, aga ka tavalisi Eesti inimesi, kes nende vaateid ei jaga. Nad naruvääristavad riiki ja lammutavad meie ühiskonda.

Samasugused jõud üritavad oma mõju kasvatada Euroopas. Kõik, mille nimel Eesti inimesed on seni töötanud, on ohus. Meie majandus ja meie julgeolek. 

Ma ei tea siiamaani, mis täpselt sundis Jüri Ratast tegema valiku EKRE kasuks. Kas ta ei osanud hinnata ohtu, mida EKRE endast kujutab või ta lihtsalt ei suutnud peaministri ametist loobuda? Mina ei tea. 

Igal juhul on tulemused käes.

Eesti ühiskond on lõhestunud, meie rahvusvaheline maine on saanud tugevalt kahjustada. Kui see nii edasi läheb, siis kahjustab see meie majanduslikke väljavaateid. See omakorda tähendab madalamaid sissetulekuid - palku ja pensione.  

On selge, et nendest valimistest kujunevad protestivalimised. Küsimus on selles, kui tugevalt, kindlalt ja julgelt me oma õigusi kaitseme.  

Viimased uuringud näitavad, et vaid 0,7% valijatest sõltub, kas see valitsus on need valimised 5:2 kaotanud või mitte. See võib kaasa tuua valitsuse kiire lagunemise ning EKRE läheb tagasi opositsiooni, kus nad ei saa riigile enam halba teha. 

Ma tean, et paljud tunnustavad seda, et tegin julge ja põhimõttekindla otsuse. Nüüd on Sinu kord teha julge otsus. Tule kindlasti valima. Hääleta minu poolt. 

Marina Kaljurand, Andrus Ansip, Urmas Paet - nende toetus on kaljukindel. Minu edu või ebaedu võib lõpuks sõltuda ühest või kahest häälest. Sinu häälest. 

Ära jäta seda häält homme andmata. 

Tänan Sind!

Lisa kommentaar

Email again: