Kommenteeri

7 põhjust, miks hääletada Euroopa valimistel paremäärmuslaste vastu!

Hea sõber ja toetaja, püüan võimalikult lühidalt selgitada, miks on erakordselt oluline, et sa tuleksid kindlasti valima ja toetaksid mind Euroopa Parlamendi valimistel.


1. Just Sinu hääl võib olla otsustav!

On kindel, et Marina Kaljurand ja Reformierakonna kandidaadid saavad nendel valimistel mandaadi. Kuid sellest ei piisa. Meil on vaja, et need valimised oleksid Jüri Ratase valitsusele ja EKRE-le selge 4:2 kaotus mitte 3:3 viik või võit. Mul on võimalik saavutada nendel valimistel edu. Aga ainult siis, kui sa tuled valima ja hääletad minu poolt.

2. Veel ei ole hilja paremäärmuslikke jõude peatada

Kui paljud kahetsesid Euroopas peale sõda, et paremäärmuslasi ei peatatud, kui nad olid veel nõrgad. Jälle loodetakse, et leplik olles ja kompromisse tehes on võimalik midagi muuta. Muidugi ei ole. Meie võimalus on nüüd, kuni Eesti on veel demokraatlik riik ja valimised on veel vabad. EKRE toetajad tulevad pärast Le Peni visiiti kindlasti valima. Kas sina tuled nende vastu hääletama?

3. Meie põlvkonna tulevik on ohus

Mulle on palju öeldud, et minu kampaania on liialt suunatud noorematele inimestele – kahekümnendates ja kolmekümnendates valijatele, kes ei ole üldiselt väga aktiivsed. Mina usun oma põlvkonna tarkusesse. Ja ma usun, et minu põlvkond mõistab hästi, et just meie kõigi tulevik ja meie vabadused on ohus.

4. Kui sa hoolid Eestist

See, mis praegu Eestiga toimub on kurb ja kohutav. Meil on ülioluline olla kõigi oma partnerite ja liitlaste silmis konstruktiivne partner. Ja Eestist ei tohi saada kõigi silmis vihast väikeriiki, kellega keegi ei taha tegemist teha.

5. See on väga lihtne

E-valimine (aadressil valimised.ee) võtab 2 minutit aega, kui sedagi ja hääl ongi antud õigesse kohta. Minu kandidaadi number on 164 ja mind leiab üksikkandidaatide alt. Valida saab igal pool Eestis. E-valimised muide on muide meie suur eelis, sest EKRE, Isamaa ja Keskerakonna toetajad tulevad hääletama valimispäeval valimisjaoskonda. Kui valimiste päeval sajab näiteks vihma, siis on nende aktiivsus madalam.

6. Mina või EKRE?

Kuigi viimane Emori uuring näitas ka minu puhul toetuse langust, tuleb see rohkem sellest, et ajastasime oma kampaania pigem viimasele kahele nädalale. Ma usun endiselt, et tugeva pingutuse korral on mul võimalik EKRE-t valimistulemusega lüüa. Selle õnnestumise tõenäosus on märkimisväärselt suurem, kui sina mind toetad. Mina omalt poolt teen samuti kõik.

7. Alustame koos midagi ilusat

Muidugi on see alles algus. Ma ei anna alla ja muidugi me võitleme avatud südamega Eesti ja vabaduste eest edasi. Mul on tänaseks hea meeskond ja tugev toetus. Ma olen kindel, et Sinu usk ja toetus täna aitab alustada midagi uut ja ägedat tulevikus. Mõtleme peale valimisi koos välja, mis see on.

Ma luban, et sa ei pea mitte kunagi kahetsema, et sa mind toetasid. Mitte kunagi.

Teeme koos midagi Eesti heaks.

Lähme valima!

Lisa kommentaar

Email again: